Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Nasze kontakty z deweloperem oraz wszelkie sprawy z nim związane

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez braern »

Chyba nie będę odkrywczy gdy napiszę, że do chwili wpłacenia zaliczki było bardzo miło, a później...... ech...

Ktoś ma podobne przeżycia?
Może tylko ja jestem taki nachalny? ;-)
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez pawek4 »

moglbys napisac cos wiecej? jestem przed podpisaniem umowy i wplata zaliczki.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez braern »

W ciągu 3 dni od podpisania umowy, mieli dostarczyć zaświadczenie dla banku (od nich z BZWBK), które jest wymagane przy kredycie - zamiast obiecanych 3 dni trwało to 7 dni.... A umowa już podpisana, i czas sobie powolutku leci.. zwłaszcza, jak każdy dzień się liczy, bo banki prawie z dnia na dzień podnoszą oprocentowanie (rzutem na taśmę zdążyłem złożyć papiery.. dzień później bank podniósł marżę o 2% - gdybym nie zdążył przez dewelopera... to... :evil: )

Miejmy nadzieję, że to był jedynie przypadek :roll:
xriz
Posty: 3
Rejestracja: 2009.06.25, 15:58

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez xriz »

dokadnie tak samo - wyciagniecie jakis papierow trwa i trwa - a podejscie pqani z recepcji z bukowinskiej rodem z PRL
troche szkoda bo ludzie BS na obrzeznej sypatyczni pomocji i skuteczni a bukowinska z nonszalancko po podpisaniu cyrografu olewa :P
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez braern »

xriz pisze:dokadnie tak samo - wyciagniecie jakis papierow trwa i trwa - a podejscie pqani z recepcji z bukowinskiej rodem z PRL
troche szkoda bo ludzie BS na obrzeznej sypatyczni pomocji i skuteczni a bukowinska z nonszalancko po podpisaniu cyrografu olewa :P
Polecam zaopatrzyć się w kilka numerów (albo pożyczyć od znajomych telefon na chwilę) - jak już wiedzą kto dzwoni, to totalna olewka, nikt nie odbiera.. a jak numer nieznany=potencjalny klient, odbierają od razu (a jacy później wkurzeni, że to ten 'upierdliwiec' którego nie chcieli odebrać) - sprawdzone i za każdym razem działa (chociaż pula 'nowych' numerów szybko mi się kończyła :oops: )

Ale jak napisał xriz, czasy PRLu się kłaniają :roll:
xriz
Posty: 3
Rejestracja: 2009.06.25, 15:58

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez xriz »

czy udalo sie komus dostac plany lokalu w wersji elektronicznej ?
bo ja dostalem tylko plan ogolny i plan elektryki bez podlaczen wod/kan wentylacji CO - w wersji papierowej tylko
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez Tarik »

Ja jak na razie bardzo pozytywnie. Wszystko prawie od ręki, miło i kompetentnie. Ale moze to kwestia "opiekuna" transkacji. Moim jest bardzo miła Pani Karolina :)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez braern »

Tarik pisze:Ja jak na razie bardzo pozytywnie. Wszystko prawie od ręki, miło i kompetentnie. Ale moze to kwestia "opiekuna" transkacji. Moim jest bardzo miła Pani Karolina :)
A czy wpłaciłeś już zaliczkę? Bo później to już tak miło nie jest :lol:
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez Tarik »

jasne :), tak zapłaciłem,juz w maju, a teraz finalizuje kredyt. Cały czas miło i bez unikania, odbierają po pierwszym sygnale :mrgreen:
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Kontakty z deweloperem (Bukowińska 24a)

Post przez braern »

To tylko pogratulować ;)
Czyżby zaglądali na nasze Forum? :D
ODPOWIEDZ