Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

...czyli śmietnisko ;)

Moderatorzy: braern, cezarx

Marcin
Posty: 1
Rejestracja: 2011.11.23, 16:51

Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

Post przez Marcin »

Dzień Dobry,

Chciałbym zaprosić Państwa do nowo otwartego sklepu z produktami ekologicznymi.
Sklepy Żółtego Cesarza z żywnością bez chemii, ekologicznymi środkami czystości i kosmetykami bez składników pochodzenia zwierzęcego są miejscem szczególnym na mapie Polski.
Wokół nich, gdy powstają tworzy się eko-klimat.
Zamiast chipsów mieszkańcy zaczynają chrupać suszki z jabłek, gotować zupkę z dyni hokaido, na kanapkę kładą ser tofu, myją się mydłem bez zwierzęcego tłuszczu, a zamiast sztucznych batoników kupują dzieciom suszone owoce.
Wpadają do Cesarza nie tylko po marchewkę bez chemii, ale także po przepisy lub na filozoficzne dysputy, po porady w sprawie uczulenia i gotowania pszenicy, albo po prostu odetchnąć w strefie wolnej od chemii i pośpiechu.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 i w soboty 8:00-14:00
Obrzeżna 1A lok 2 U3
wejście od \bokserskiej pomiędzy przychodnią weterynaryjną a fryzjerem.
Do zobaczenia!
Zipuphoodie

Re: Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

Post przez Zipuphoodie »

O! Wreszcie jakis normalny sklep na naszym osiedlu, w ktorym weganie/wegetarianie znajda cos dla siebie. Ja na pewno bede robil zakupy i zycze powodzenia!!! Super wiadomosc! :)
armirionpJ2
Posty: 5
Rejestracja: 2014.01.24, 00:02

Re: Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

Post przez armirionpJ2 »

Ooo na pewno do Was wpadnę. Sprawdzę, czy macie może yerba mate, bo nigdzie indziej nie mogę jej dostać.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

Post przez braern »

Będzie ciężko ;-) bo sklep już się przeniósł do innej lokalizacji poza nasze osiedle.
Zipuphoodie

Re: Żółty Cesarz, sklep z produktami ekologicznymi.

Post przez Zipuphoodie »

Nie dziwię się. Ludzie w pl nie mają świadomości żywieniowej. Kupują byle co, aby było jak najtaniej i było na kredyt na nowe bmw, żeby na siłę pokazać "mnie stać, jestem lepszy". Potem niestety to się często mści. Bo trucizny i chemia w organizmie zostają. Nie mówiąc już o diecie mięsnej, która z zasady jest niezdrowa. Ehh szkoda sklepu.
ODPOWIEDZ