Wynajecie Mieszkania na Osiedlu

...czyli śmietnisko ;)

Moderatorzy: braern, cezarx

Podroznik
Posty: 1
Rejestracja: 2012.01.05, 19:31

Wynajecie Mieszkania na Osiedlu

Post przez Podroznik »

Witam!

Szukam do wynajecia mieszkania na krotkotrwaly pobyt (np. 1 tydzien) w Waszym osiedlu i znalazlem reklame na stronie: http://www.booking.com/hotel/pl/executi ... kotow.html . Jednak, zadzwonilem do Biura Obslugi Klienta Hubertus i powiedzieli mi, ze oni nie wystawili te reklamy i nie wiedza nic o tym. Czy sa wlasciciele mieszkan w Wasym osiedlu ktorzy wlasnie wynajmuja wlasne pokoje prywatnie? Booking.com jest strona renomowana jesli chodzi o rezerwowanie hoteli i oni powiedzieli mi, ze to ogloszenie nie wydaje sie im na cos dziwnego, ale oni przeciez to nie wystawiaja, tylko wlasciciel tego obiektu. Poniewaz ta lokalizacja nie ma zadnych tam recenzji i nie znajduje się na innych witryn podrozowych, to niepokoi mnie mozliwosc ze to jest jakies oszustwo. Nie jestem ekspertem z zasadami wynajmowania prywatnych mieszkan w Polsce ale bym bardzo chcial odwiedzic Warszawe, i wlasnie jest dla mnie taka okazja w tym roku. Czy moge poprosic aby ktos byl laskawy i udzielil mi jakas informacje na temat wynajmowania mieszkania w Osiedlu Hubertus? Dziekuje za poswiecony czas i pomoc. Przepraszam, jesli ten post został opublikowany w niewlasciwej sekcji forum.

Z powazaniem,

Podroznik z Kanady!
kow
Posty: 17
Rejestracja: 2010.10.01, 20:46

Re: Wynajecie Mieszkania na Osiedlu

Post przez kow »

nie wydaje mi się, żeby to było oszustwo. ale jeśli ma pan wątpliwości, prosze o kontakt na priva (można wysłać informację prywatną za pomocą tego forum). spróbujemy coś uradzić.
ODPOWIEDZ