UPC, Vectra, czy może...?

...czyli śmietnisko ;)

Moderatorzy: braern, cezarx

Crash Override
Posty: 2
Rejestracja: 2012.11.12, 14:52

UPC, Vectra, czy może...?

Post przez Crash Override »

Witam,


Jestem nowym mieszkańcem w III etapie, sporo spraw na głowie, a wśród nich - kontakt ze światem ;-) I tutaj pojawia się pytanie - jaką sieć wybrać do podłączenia Internetu i ew. TV?
Jakie macie doświadczenia z UPC / Vectrą? Czy może polecacie coś innego? I czy nasze osiedle ma jakieś dedykowane oferty w tych firmach (na stronach ogólnych szału nie ma...)?

Z góry wielkie dzięki za informacje!
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: UPC, Vectra, czy może...?

Post przez braern »

Odnośnie UPC, to warto pamiętać, że od pewnego czasu ich monterzy idą po najmniejszej linii oporu, i jeśli nie chcesz mieć gołego kabla wychodzącego wprost ze ściany do dekodera, to musisz samemu zapewnić odpowiednie gniazdo RTV.... i mieć niezłą siłę przekonywania, aby namówić montera do jego zamontowania (ewentualnie zrobić to samemu, ale później to wiadomo - jak coś przestanie działać, to od razu na Ciebie zwalą winę).

Co do dedykowanych ofert, to nie słyszałem :-)
Crash Override
Posty: 2
Rejestracja: 2012.11.12, 14:52

Re: UPC, Vectra, czy może...?

Post przez Crash Override »

Dzięki za pomoc :-) Zobaczymy, co powiedzą monterzy i jak się sytuacja rozwinie - zostanę chyba ostatecznie jednak przy UPC :-)
armirionpJ2
Posty: 5
Rejestracja: 2014.01.24, 00:02

Re: UPC, Vectra, czy może...?

Post przez armirionpJ2 »

Ja mam UPC i nie narzekam. Prawda, że obydwie firmy prześcigają się ze sobą i w wadach i zaletach, ale dawno przestałem na to zwracać uwagę.
ODPOWIEDZ