Komisja Rewizyjna

Wnioski, skargi, zażalenia ;)

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Komisja Rewizyjna

Post przez braern »

W związku z otrzymanym w dniu dzisiejszym pismem (notatka ze spotkania), chciałbym pogratulować i podziękować członkom Komisji Rewizyjnej :D Nareszcie Zarządca ma świadomość, że nie on tutaj rządzi, a nasze osiedle zaczyna wychodzić na prostą - tak trzymać ;)

Efekty już widać, i tylko żal, że trzeba było na to wszystko czekać tak bardzo długo - jeszcze raz dziękuję :)
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez geni »

Rzeczywiwscie spotkanie było owocne, przynajmniej jesli chodzi o deklaracje. Wygląda na to, że deweloper ma swiadomość konieczności współpracy z mieszkańcami. Zobaczymy jak bedzie z egzekucją ustaleń.... :)
rycu
Posty: 2
Rejestracja: 2010.10.29, 14:36

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez rycu »

Wprawdzie jestem "początkującym" ;) mieszkańcem(właśnie kończę prace wykończeniowe - przy okazji przepraszam Sąsiadów za uciążliwości, ale to już naprawdę ostatnie dni), ale śledzę temat Komisji od pewnego czasu i przyłączam się do podziękowań za Wasze zaangażowanie. Przeczytałem notatkę ze spotkania i popieram wszystkie przedstawione tematy. Mam tylko jedną drobną sugestię, oczywiście o ile jest możliwa do wprowadzenia - najlepiej ustalać terminy wykonania czynności przez administratora. Wtedy w przypadku niewywiązywania się można jasno powiedzieć "miało być 2 tygodnie temu załatwione".
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez braern »

Pojawiło się lustro przy wyjeździe z garaży - a zarządca tak się upierał, że on by chciał, ale się nie da :-)
Oby tak dalej Komisjo :D
Tariq
Posty: 15
Rejestracja: 2010.10.01, 10:50

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez Tariq »

kiedy zebranie mieszkańców jakieś walne?
Monika P.
Posty: 1
Rejestracja: 2012.10.01, 11:42

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez Monika P. »

Witam,
Chciałabym jakoś wesprzeć komisję rewizyjną swoim głosem. Chciałam zapytać co zostało zrobione w sprawie zmiany zarządcy nieruchomością. Z tego co widzę, stawki są bardzo wysokie i non stop podwyższany jest czynsz. Będę wdzięczna za informację, czy temat umarł, czy coś się w tym temacie dzieje i jak można pomóc, żeby stawki były niższe???
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez braern »

Monika P. pisze:Chciałam zapytać co zostało zrobione w sprawie zmiany zarządcy nieruchomością.
Nic.
Monika P. pisze: Będę wdzięczna za informację, czy temat umarł, czy coś się w tym temacie dzieje i jak można pomóc, żeby stawki były niższe???
Umarł.

Nie jestem członkiem Komisji Rewizyjnej więc nie mogę się za nich wypowiadać, ale chyba nie tylko ja mam takie wrażenie, że ich "działalność" skończyła się na etapie ich wybrania :(

Co do zmiany Zarządcy, to z nastawieniem mieszkańców na NIE przychodzenie na roczne zebrania, nie ma nawet co marzyć o posiadaniu większości głosów która mogłaby to zmienić.

Co do niższych stawek, to pojawił się projekt uchwały zgłoszony przez Mieszkańców i poparty przez Komisję Rewizyjną - ale "dzięki" Zarządcy nadal nie zebrano wystarczającej liczby głosów aby odrzucić albo przyjąć tą uchwałę. Ostatnio nawet były rozsyłane maile przez Zarządcę, z których można wyczytać między wierszami, że to wina mieszkańców, i że sami mamy zadbać o dostarczenie mu wypełnionych kart do głosowania - po prostu ręce opadają. Za co p. Bergiel bierze kasę? Tak trudno przejść się wieczorem po osiedlu i zebrać brakujące głosy? Może do tej jakże trudnej czynności trzeba zatrudnić kolejną firmę zewnętrzną? :evil:
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez olek »

Tez tego nie rozumiem, wszystcy narzekaja a na zebraniu wspolnoty bylo 7 % wlasicieli... Zenada.
tomash
Posty: 8
Rejestracja: 2012.11.22, 09:31

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez tomash »

nigdy ani ja ani sąsiedzi nie dostali informacji o zebraniu... wg. nas jest to działanie celowe... administratora !

jesteśmy za zwołaniem zebrania jeszcze w tym roku !
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Komisja Rewizyjna

Post przez olek »

Mieszkasz na osiedlu ?

Zawiadomienia byly w skrzynkach.

Nastepne zebranie wspolnoty bedzie pewno w Kwietniu 2013
ODPOWIEDZ