Wnioski mieszkańców

Wnioski, skargi, zażalenia ;)

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Wnioski mieszkańców

Post przez braern »

Pod etapem I gaśnice są - aczkolwiek nie wiem czy od samego początku, czy też od czasu pojawienia się tych wpisów ;-)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Wnioski mieszkańców

Post przez braern »

Czy są jakieś szanse aby poruszyć z Zarządcą (i resztą mieszkańców) temat możliwości zainstalowania kamer w garażach?
Ostatnio kradzieże z garaży podziemnych mocno się nasiliły - może lepiej podmuchać na zimne?

Ktoś się orientuje jakie to są koszta? Może można by to pokryć z funduszu remontowego?
Lita
Posty: 8
Rejestracja: 2009.05.03, 16:55

Re: Wnioski mieszkańców

Post przez Lita »

Szanowni Sąsiedzi, Rodzice - chciałabym poruszyć kwestię placów zabaw dla dzieci. W moim odczuciu brakuje zwykłej huśtawki, karuzeli ..
Piaskownica , którą mamy aktualnie jest zdecydowanie za mała jak na ilość pociech, chcących z niej skorzystać .
Czy nie moglibyśmy wspólnymi siłami zadbać o uatrakcyjnienie terenów dedykowanych dla dzieci?
Ciekawa jestem Państwa opinii.
Zipuphoodie

Re: Wnioski mieszkańców

Post przez Zipuphoodie »

A ja chcialbym poruszyc problem niszczenia elewacji, przez nielicznych mieszkancow, ktorzy juz zaczeli montowac antywlamaniowe rolety zewnetrzne. Nasz osiedle zaczyna przez to wygladac obskurnie. Nie mowiac juz, ze jest to wbrew regulaminowi. Mysle, ze powinnismy w tej sprawie wspolnie zareagowac, wraz z administratorem i deweloperem. I co do takich osob wyciagnac konsekwencje, bo niebawem nasze osiedle bedzie wygladalo goprzej niz bloki rodem z PRL-u!:(
ODPOWIEDZ