Spotkanie wspólnoty: 2016.04.07

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Spotkanie wspólnoty: 2016.04.07

Post przez braern »

Jak co roku, zachęcam do przyjścia na roczne zebranie, które odbędzie się 7 kwietnia 2016 roku, w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza (sala BC) przy ulicy Postępu 17A.
Rozpoczęcie spotkania o godzinie 17-tej.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Spotkanie wspólnoty: 2016.04.07

Post przez braern »

W związku z tym, że Administrator znów zaczyna "zabawę" jak małe dziecko w piaskownicy (usunięcie wszystkich ogłoszeń z informacją od Komisji Rewizyjnej, które zostały umieszczone na każdych drzwiach wejściowych do poszczególnych klatek) pozwalam sobie wkleić ją poniżej.
Szanowni Sąsiedzi,

Informuję, że realizując wolę większości właścicieli, w dniu 23.03.2016 r. skierowałem wniosek do Zarządu WM Os. "Hubertus", w którym wskazałem czas i miejsce Zebrania Właścicieli Lokali w sprawie:

- zmiany sposobu zarządu nieruchomością wspólną i powołania członków Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Os. Hubertus z grona Właścicieli.

Zgodnie z postanowieniami Ustawy o własności lokali Zarząd Wspólnoty, tj. spółka Obrzeżna 11 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest zobowiązana do niezwłocznego powiadomienia właścicieli o czasie i miejscu oraz porządku obrad ww. Zebrania.

Niezależnie, jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej i Wnioskodawca w ww. sprawie informuję, że ww. Zebranie odbędzie się w dniu :

7.04.2016 r. o godz. 17.00 w budynku Centrum Konferencyjnego ADGAR PLAZA sala BC w Warszawie przy. ul. Postępu 17A.

Wynajęcie Sali w celu przeprowadzenia ww. Zebrania nie będzie się łączyć z dodatkowymi kosztami dla Wspólnoty, gdyż jego termin został przeze mnie uzgodniony z pracownikiem ww. Centrum Konferencyjnego i dostosowany do terminu Zebrania Rocznego Właścicieli Lokali. Powyższe działania podjąłem wraz z członkami KR w celu zrealizowania, wyrażanej już od kilku lat, woli powołania Zarządu Wspólnoty z Grona Mieszkańców naszego Osiedla.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w ww. Zebraniu, które rozpocznie się 7.04.2016 r. o godz. 17.00 i będzie protokołowane przez notariusza, którego udział zapewnimy, a następnie w Zebraniu Rocznym.
Podsumowując - prośba o przyjście na godzinę 17-tą, a nie tak jak informuje Administrator, na godzinę 18-tą.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Spotkanie wspólnoty: 2016.04.07

Post przez braern »

Jeśli ktoś nie był na spotkaniu i nie wie w jaki sposób zagłosować na kilka pierwszych uchwał, w załączniku sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, które na pewno ułatwi podjęcie odpowiedniej decyzji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ