Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Post przez braern »

Zaraz po nowym roku, w związku z końcem 3-letniego okresu gwarancyjnego odbywały się przeglądy, w ramach których można było zgłaszać do dewelopera/administratora usterki (pekąjące ściany, itp.).

Czy ktoś doczekał się naprawy zgłoszonych wtedy usterek?
tomash
Posty: 8
Rejestracja: 2012.11.22, 09:31

Re: Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Post przez tomash »

jak świnia niebo :|
pawels
Posty: 2
Rejestracja: 2012.03.09, 22:26

Re: Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Post przez pawels »

Zapowiedzi były i na zapowiedziach się skończyło. U mnie nawet nikt nie pofatygował się na obiecaną regulację drzwi balkonowych...
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Post przez braern »

Ja się doczekałem na naprawy, ale:
- w lutym była komisja było trochę rzeczy do poprawy, ale skoro zimna, to zajmą się nimi dopiero na wiosnę
- końcem sierpnia (!) miałem dość czekania, i zacząłem wydzwaniać słysząc standardową odpowiedź: tak, mamy Pana na liście, niedługo się pojawimy
- końcem września (!!) znów miałem dość czekania, zacząłem wydzwaniać do tej samej osoby z komisji z lutego, która na dzień dobry rzuciła mi tekst, że o niczym nie wie, że ktoś ma do mnie przyjść cokolwiek naprawić (!!!)
- końcem października, kiedy wydzwaniałem już co tydzień, doczekałem się naprawy zgłoszonych usterek (m.in. regulacji drzwi balkonowych, o które musiałem się i tak dopraszać, bo firma naprawiająca usterki nie miała tego w wykazie napraw)

Tak więc ręce opadają, ale nie można się poddawać.
Hubert
Posty: 2
Rejestracja: 2013.05.27, 08:05

Re: Koniec 3-letniego okresu gwarancyjnego

Post przez Hubert »

jest jeden sposób, należy zmienić zarządce ;)
ODPOWIEDZ