Śmietniki

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

ika
Posty: 8
Rejestracja: 2009.10.18, 22:47

Śmietniki

Post przez ika »

Witam, temat śmietnikowy...
w końcu doczekaliśmy się pomieszczenia poza cudownymi kontenerami. Czy ktoś z Was zauważył, że ... w pomieszczeniach tych nie swieci się światło?
Powinnien tam chyba być detektor ruchu uruchamiający oświetlenie. Pobożne życzenia?
A czy mieszkańcy klatki 8 czują swąd na poziomie zero. Mamy dość niskie temeratury...ciekawe co będzie się działo latem.
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: Śmietniki

Post przez geni »

Witam, co do światła to oczywista wada i administrator powinien ją zgłosić. Poza tym nie ma tam wentylacji i SANEPID może zamknąć te śmietniki jesli coś z tym nie zrobia, podejrzewam że to także wada ze strony projektanta lub :cry: wykonawcy...
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Śmietniki

Post przez braern »

geni pisze:Witam, co do światła to oczywista wada i administrator powinien ją zgłosić. Poza tym nie ma tam wentylacji i SANEPID może zamknąć te śmietniki jesli coś z tym nie zrobia, podejrzewam że to także wada ze strony projektanta lub :cry: wykonawcy...
Czy jak oglądaliście/kupowaliście mieszkanie, to na pytanie odnośnie lokalizacji śmietników wskazano Wam tamte pomieszczenia?
Mi pokazano zupełnie inną lokalizację :?

Mam teraz wrażenie, że specjalnie wprowadzano w błąd osoby, które były zainteresowane kupnem mieszkania w pobliżu klatki nr 8 :evil:
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: Śmietniki

Post przez geni »

Witam, możliwe. Ale w tym przypadku moim zdaniem mozna usunąć te śmietniki z tego miejsca jeśli SANEPID zakwestionuje ich lokalizację. Brak wentylacjii tam moim zdaniem dyskwalifikuje je zgodnie ze standardami unijnymi. :?:
ika
Posty: 8
Rejestracja: 2009.10.18, 22:47

Re: Śmietniki

Post przez ika »

W sprawie światła napisałam do administratora.
Od 2 dni pali się non stop - teraz nie wiem po co non stop. Ciekawe czy za ten prąd płacimy my wszyscy?
Na pozostale pytania - smród, pojawinie się śmietników /takich zwyklych małych/ na terenie osiedla, przed osiedlem... cisza. Moze za dwa dni się pojawią.
Ja kupując mieszkanie o lokalizacji smietników nic nie wiedziałam.

Powinno zostać zorganizowane spotkanie z administracją, może zanim ktoś zyczliwy da znać do Sanepidu. Wolałabym nie biegać ze śmieciami znów do kontenerów.
ODPOWIEDZ