Hałas z lotniska

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

Zipuphoodie

Re: Hałas z lotniska

Post przez Zipuphoodie »

A co z halasem od petli? To chyba jest wiekszy problem niz lotnisko :cry:
sluzew
Posty: 20
Rejestracja: 2010.02.24, 09:39

Re: Hałas z lotniska

Post przez sluzew »

Pętli nie słychać i mi nie przeskadza, choć zaznaczam, że nie mam okien od Bokserskiej. Nie to co samoloty, które jak się uprą to żyć sie nie da.
agnieszkak
Posty: 2
Rejestracja: 2010.04.06, 17:15

Re: Hałas z lotniska

Post przez agnieszkak »

Witam.
Planujemy kupno mieszkania w tej inwestycji, ale podane przez Państwa informacje o hałasie samolotów zaczynają nas zniechęcać. Chcieliśmy się dowiedzieć, czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich kilku dni - z nadzieją, że hałasy opisywane w poprzednich postach były tylko tymczasowe... (np. rezerwowy pas startowy?)
Pozdrawiamy Przyszłych Sąsiadów i z góry dziękujemy za odpowiedź.
Agnieszka i Tymek
Zipuphoodie

Re: Hałas z lotniska

Post przez Zipuphoodie »

Wg mnie hałas z lotniska nie jest uciazliwy. Tzn. bylem ostatnio w mieszkaniu w czasie starów i przy zamknietych oknach nic nie slyszalem, a przy otwartych slychac bylo halas, ale w oddali i nie byl on uciazliwy. Oczywiscie wszystko zalezy, gdzie dokladnie ma sie lokum. Bo dzwiek w roznych miejscach roznie sie zalamuje: ;)
sluzew
Posty: 20
Rejestracja: 2010.02.24, 09:39

Re: Hałas z lotniska

Post przez sluzew »

Jakiś czas temu miałem nadzieję, że coś się zmieniło i że rzeczywiści hałas ustał. Tak było w okresie tuż przed Wielkanocą i po niej ? w sumie jakieś trzy tygodnie. Niestety od tygodnia samoloty znów są bardzo uciążliwe. Tym bardziej, że zrobiło się ciepło i częściej otwiera się okna.
Max
Posty: 3
Rejestracja: 2010.07.02, 19:27

Re: Hałas z lotniska

Post przez Max »

I jak teraz wygląda sytuacja? Zamierzamy się niebawem wprowadzić. W ciągu dnia niewiele słychać, ale w nocy pewnie jest inaczej.

Pozdrawiam

Maz
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: Hałas z lotniska

Post przez pawek4 »

Max pisze:I jak teraz wygląda sytuacja? Zamierzamy się niebawem wprowadzić. W ciągu dnia niewiele słychać, ale w nocy pewnie jest inaczej.

Pozdrawiam

Maz
Przede wszystkim w nocy samoloty nie lataja, lotnisko jest zamkniete.
zarpio
Posty: 2
Rejestracja: 2014.05.07, 11:42

Re: Hałas z lotniska

Post przez zarpio »

Witam Państwa,

Mógłby kotoś proszę podzielić się opinią na temat obecnej sytuacji na lotnisku. Planujemy kupic mieszkanie w IV etapie na 3 piętrze ale boimy się odgłosów kołujących samolotów? Czy są one obecnie uciążliwe czy coś się poprawiło.

Mieszkanie z oknami na południe (podwórko) oraz północ z widokim na ostatni etap budowy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ