Odbiory mieszkań

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

kuba
Posty: 2
Rejestracja: 2009.06.13, 15:07

Re: Odbiory mieszkań

Post przez kuba »

Z racji, ze to moj pierwszy post na forum, witam wszystkich forumowiczow, szczegolnie z kl nr 5 !
Mam pytanie: Czy moze cos juz wiadomo nt aktow notarilanych odnosnie garazy. Mialy byc w maju, ale ECO jakos milczy

Pozdrawiam

Kuba
OkoCyklopa
Posty: 10
Rejestracja: 2009.06.11, 15:48

Re: Odbiory mieszkań

Post przez OkoCyklopa »

Witam! Ja również z klatki nr.5 :) Co do aktów not. - księgi wieczyste graży są już gotowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby móc się umówić na podpisanie
pozdrawiam!
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Odbiory mieszkań

Post przez braern »

Wreszcie, w tym tygodniu idę odbierać mieszkanie :D
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje odnośnie wad i usterek na jakie Wy natrafiliście.
Florentyna pisze:W sprawie odbioru mieszkania - my ciagle mamy jeszcze problem z domofonem - nie działał, a teraz działa trochę :)
A dokładniej? ;) Na co zwrócić szczególną uwagę?
Florentyna
Posty: 5
Rejestracja: 2009.05.06, 07:07

Re: Odbiory mieszkań

Post przez Florentyna »

w domofonie warto sprawdzić, czy jest komunikacja z kamerą przy drzwiach wejściowych do klatki i w pomieszczeniu ochrony
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Odbiory mieszkań

Post przez braern »

Mieszkanie odebrane :D

Czy możecie mi powiedzieć ile czasu trwa załatwienie aktu notarialnego?
Deweloper robi jakieś problemy?
OkoCyklopa
Posty: 10
Rejestracja: 2009.06.11, 15:48

Re: Odbiory mieszkań

Post przez OkoCyklopa »

Mój domofon nie działa również :)
Mam pytanie a'propos notarusza - czy macie jakiegos tańszego od tego rekomendowanego przez developera?
Izabela
Posty: 12
Rejestracja: 2009.06.30, 20:06

Re: Odbiory mieszkań

Post przez Izabela »

Mieliśmy dwie rysy na oknach i nierówne ściany w kilku miejscach. Wszystko bez problemu i szybko naprawiono.
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Odbiory mieszkań

Post przez Tarik »

witam, jestem nowy na tym forum :), więc na początku przywitam się :mrgreen:
Kupiłem mieszkanie w III etapie i całyczas zliczam koszty których bank mi nie szczędzi, takie czasy. Czy drogi jest ten notariusz rekomendowany przez Eko? Miał byc znacząco tańszy od maksymalnych stawek... Czy to prawda ze większośc szyb jest porysowanych i trzeba je wymieniac (etapy I i II)? Piszę w "etapie I" bo jest on przynajmniej "żywy" :lol:
pozdrawiam
Darek
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Odbiory mieszkań

Post przez braern »

Witamy na forum Tarik :)

Notariusz od Eco to koszt coś w granicach 5 tys (z rabatem 15% o którym dowiadujesz się na wstępie - ale z tego co się orientuję, to taki 'wstęp' jest u każdego notariusza :lol: )

Co do szyb, to raczej tak - u mnie też były 2 do wymiany :roll:
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Odbiory mieszkań

Post przez Tarik »

braern pisze:Witamy na forum Tarik :)

Notariusz od Eco to koszt coś w granicach 5 tys (z rabatem 15% o którym dowiadujesz się na wstępie - ale z tego co się orientuję, to taki 'wstęp' jest u każdego notariusza :lol: )

Co do szyb, to raczej tak - u mnie też były 2 do wymiany :roll:
hmmm, myslisz ze jest mozliwosc skorzystania z innego notariusza? 15% przy tej kwocie nie powala na kolana, zwłaszcza patrząc na wolumen osób kupujących tę inwestycję. 8-)
ODPOWIEDZ