Sprzedaż mieszkań

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Czy ktoś może wie ile mieszkań zostało wykupionych w budynku z tego etapu?
Elinore
Posty: 26
Rejestracja: 2009.03.31, 10:55

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Elinore »

Witam,
Z tego co ja się orientowałam w I etapie zostało już niewiele mieszkań, w większości te o dużym metrażu. Kilka mieszkań jest już zamieszkałych a w wielu toczą się prace wykończeniowe.
Mam nadzieję, że już niedlugo i ja będę mogła podzielić się wrażeniami związanymi z mieszkaniem na tym osiedlu ;)

ps. pomysł z utworzeniem Forum uważam za trafiony :D
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Też mi się wydaje, że ktoś już tam mieszka - ile razy tamtędy przejeżdżam wieczorem (ok 22-23) w kilku oknach świecą się światła. A zgodnie z dokumentem jaki dają do podpisania podczas odbioru mieszkania (bodajże Regulamin Wykończenia Mieszkania), wszelkie prace muszą się zakończyć do godziny 22.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Na dzień dzisiejszy, wedle ofert zawartych na stronie tabelaofert.pl, pozostało jeszcze:
- 37 mieszkań w Etapie I (na 176)
- 60 mieszkań w Etapie II (na 270)

Czyli nie jest tak źle :P
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Na dzień dzisiejszy, wedle ofert zawartych na stronie tabelaofert.pl, pozostało jeszcze:
- 28 mieszkań w Etapie I (na 176)
- 50 mieszkań w Etapie II (na 270)

Czyli nie jest tak źle jak straszą ;)
smola
Posty: 11
Rejestracja: 2009.05.10, 18:30

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez smola »

Witam,
Jak przebiegają negocjacje cenowe? Udało się komuś utargować jakieś znaczące upusty? Docelowo jaka wychodziła cena metra? Zawpraszam do dyskusji, chyba ze ktos jest nieśmiały to zapraszam na priv, wymienimy doświadczenia.

Pozdrawiam!
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Nikt się nie chce pochwalić? ;)
Elinore
Posty: 26
Rejestracja: 2009.03.31, 10:55

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Elinore »

To może ja zacznę ;)
Mi udało się wynegocjować ok. 10% od ceny wyjściowej. Czy to dużo? Dla mnie tak, może innym udało się utargować coś więcej. W każdym razie nie było jakiegoś wielkiego oporu z ich strony, byli dość elastyczni. Poza tym też pewnie mieli granicę do której mogli zejść i ja to rozumiem. Oczywiście fajniej by było jakby się udało wynegocjować troszkę więcej, ale wcale nie jest tak różowo jak opisują to w prasie. Tak więc cieszę się z tego, że udało mi się wynegocjować cokolwiek :)

Pozdrawiam
andrzej.pl
Posty: 8
Rejestracja: 2009.07.27, 11:46

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez andrzej.pl »

cokolwiek to znaczy jak w kosciele .....co łaska ..nie mniej jak 10% :D

ja niestety kupowalem w samej hossie .....no moze na poczatku spadkow cen :D ....... uwazam, ze wynegocjowalem bardzo dobrze .......kupowalem od razu 3 obok siebie bo potrzebuje duzo sypialni (wielodzietna rodzina :D )..... zeby nie sklamac wyszlo mi ok. 9.500 brutto za m2 (juz z tarasami, garazami i komorka)......ale mam za to swoja winde i widok na tor probny wyscigow i duzo za duzo tarasow :D
andrzej.pl
Posty: 8
Rejestracja: 2009.07.27, 11:46

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez andrzej.pl »

andrzej.pl pisze:cokolwiek to znaczy jak w kosciele .....co łaska ..nie mniej jak 10% :D

ja niestety kupowalem w samej hossie .....no moze na poczatku spadkow cen :D ....... uwazam, ze wynegocjowalem bardzo dobrze .......kupowalem od razu 3 obok siebie bo potrzebuje duzo sypialni (wielodzietna rodzina :D )..... zeby nie sklamac wyszlo mi ok. 9.500 brutto za m2 (juz z tarasami, garazami i komorka)......ale mam za to swoja winde i widok na tor probny wyscigow i duzo za duzo tarasow :D
ostatnie pietro poza tym :D
ODPOWIEDZ