kupić/nie kupić???

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

wkropce
Posty: 2
Rejestracja: 2011.10.31, 09:33

kupić/nie kupić???

Post przez wkropce »

Witam,
zastanawiam/łam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji i po ?zorientowaniu? się nieco w temacie tj. po wzięciu pod uwagę aspektów dotyczących: lokalizacji (wyszło mi, że raczej mało bezpieczna), dostępnej infrastruktury (brak dobrej publicznej szkoły podstawowej w okolicy) oraz innych kwestii wynikających z niskiego bezpieczeństwa ? chodzi mi np. o wieczorne bieganie, no i żule?.- szala przechyla się na NIE.
Z tego też względu chciałabym prosić Was mieszkańców tego osiedla o pomoc. Wasze rzeczywiste odczucia/opinie w zakresie poruszonych przeze mnie kwestii pomogą mi podjąć ostateczną decyzję.
Pozdrawiam.
Anna
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: kupić/nie kupić???

Post przez olek »

Ja wlasnie kupilem w II etapie i mysle ze jest to dobra lokalizacja.

Slyszalem o zulach ale trzeba przeforsowac uniemozliwienie otwarcia Zabki razem z dzialem monopolwym.

Poza tym okolica sie duzo zmienia i za 3, 4 lata bedzie wygladac zupelnie inaczej

Co do szkoly nie wiem, nie jestem na tym etpaie ale podobno jest dobra szkola na Bokserskiej ?
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: kupić/nie kupić???

Post przez braern »

olek pisze:Slyszalem o zulach ale trzeba przeforsowac uniemozliwienie otwarcia Zabki razem z dzialem monopolwym.
Właściciel Żabki decyzję odnośnie otwarcia sklepu uzależnił od możliwości sprzedaży alkoholu - i taką zgodę niestety otrzymał:
http://www.hubertus.waw.pl/viewtopic.php?f=9&t=113
kow
Posty: 17
Rejestracja: 2010.10.01, 20:46

Re: kupić/nie kupić???

Post przez kow »

co do bezpieczeństwa - jest ani lepiej ani gorzej. średnia warszawska. ja biegam wieczorami po okolicy i jest super bezpiecznie. bardziej przeszkadza mi zły stan chodników niż żule. no ale jestem facetem, być może z perspektywy kobiety wygląda to trochę inaczej.

a otwarciu Żabki kibicuje, bo mam ostatnio dość Okrąglaka.
artik
Posty: 1
Rejestracja: 2012.11.09, 16:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: kupić/nie kupić???

Post przez artik »

zastanawiam się....
ODPOWIEDZ