Numeracja budynków

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Numeracja budynków

Post przez braern »

Czy ktoś się orientuje jaka jest numeracja budynków/mieszkań w kolejnych etapach?
Mam wrażenie, że do budynków dodane jest 'A', 'B', 'C', itp. - tylko albo sami mieszkańcy o tym jeszcze nie wiedzą, albo administracja :roll:

PS. Przy okazji pozdrawiam Pana, który zamawiał kuchnię z IKEA - pomimo, że adres był prawidłowy to jednak nie chcieli mi zostawić :D :D :D :D
PS2. Jak nie działały domofony, to ochrona znajomych kierowała do etapu drugiego, że niby tam są mieszkania z zakresu 50-100 :?
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: Numeracja budynków

Post przez pawek4 »

Z numeracja jest cos nie tak, bo nawet Ochrona nie wie ktory to jest budnek A a ktory B. Najgorsze ze mylaca jest numeracja administracyjna budynkow i wewnetrzna numeracja blokow. Tzw. Etap I jest administracyjnie Obrzezna 1, choc wewnetrzna numercja budnynku jest A, ale Etap II jest juz adresem Obrzezna 1A ale budynkiem B. Moi wszyscy kurierzy sa kierowani sa do zlego budynku.

Niedlugo bede w biurze developera to sie zapytam jaki byl zamysl z ta numeracja.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Numeracja budynków

Post przez braern »

Moim skromnym zdaniem, trzeba to jak najszybciej wyjaśnić - ze względu na wpisy do aktów notarialnych, itp, itd.. Dopiero zacznie się nam wszystkim jazda, jak się okaże, że w papierach jest zupełnie co innego niż w rzeczywistości (sytuacja podobna do zmiany adresu z Obrzeżnej 11 na Obrzeżną 1 - przynajmniej w moim przypadku kosztowało mnie to spoooooro nerwów i bieganiny by wszystko w sądzie, w banku i u dewelopera wyjaśnić i odkręcić :evil: ).
ODPOWIEDZ