Hałas z pionów (woda)

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Hałas z pionów (woda)

Post przez braern »

sluzew pisze:Bardziej uciążliwe od szumu wody dla mnie jest tupanie sąsiadów z góry. I nie są to szpilki, tylko tak jak napisał jeden z przedmówców stopy (czasem mam wrażenie, że słonia).
Pytanie jest jeszcze takie, czy mieszkańcy dla dobra wspólnego inwestują w maty wyciszające (bądź coś podobnego) pod kładzioną podłogę czy też nie - bo skoro "tupanie" jest tak bardzo słyszalne, to chyba sąsiad z góry przyoszczędził sobie Twoim kosztem :roll:
Marta
Posty: 10
Rejestracja: 2010.02.03, 18:28

Re: Hałas z pionów (woda)

Post przez Marta »

Ja mieszkam na parterze i samolotów nie słyszę. Narazie nademną nikt nie mieszka, ale pewnie niedługo się to zmieni. Z tego co wiem koszt maty wygłuszającej pod parkiet to ok. 40zł netto/m2. Czy sąsiad pomyśli by ją przykleić? Wątpię.
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Hałas z pionów (woda)

Post przez Michal K »

Hałas z pionów;D i tu pojawia się znowu kwestia wkuwania rur do ścian......U mnie nie slychać bo jak na razie nikt się nie wprowadził za ścianą ;)
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Hałas z pionów (woda)

Post przez Michal K »

Ja natomiast nie wkuwałem, aby nie robić przykrości innym
Tariq
Posty: 15
Rejestracja: 2010.10.01, 10:50

Re: Hałas z pionów (woda)

Post przez Tariq »

a u mnie wiekszość idzie po ścianie w korytarzu i lekko wkuwałem. Swoja droga te mieszkania na parterze musza jakoś być wyciszane bo u mnie cichutko, prędzej na korytarzu drzwi trzasną.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ