Sprzedaż mieszkań

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

W internecie nie znalazłem żadnych ogłoszeń - a budowa idzie przecież pełną parą... Czyżby tak dobrze deweloperowi się powodziło, że nawet 'dziury w ziemi' nie chce jeszcze sprzedawać? :roll:

Ktoś może się orientował w punkcie obsługi klienta przy Obrzeżnej?
smola
Posty: 11
Rejestracja: 2009.05.10, 18:30

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez smola »

Witam,
Jak przebiegają negocjacje cenowe? Udało się komuś utargować jakieś znaczące upusty? Docelowo jaka wychodziła cena metra? Zawpraszam do dyskusji, chyba ze ktos jest nieśmiały to zapraszam na priv, wymienimy doświadczenia.

Pozdrawiam!
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Mnie się udało wytargować jakieś grosze kilka tysiączków ale dołożyli mi komórkę więc jest ok ;)
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Ciekawe kiedy ruszy budowa następnych etapów. Świetnie by bylo jakby się wstrzymali i zrobili do spółki z Galerią jakiś ładny mini park z jeziorkiem tylko dla mieszkańców . Nieźle wzrósł by prestiż osiedli. :D Takie tam moje marzenie :)
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Tarik »

witam, mnie negocjacje poszły taaaaak sobie, a umowe podpisywałem na początku maja. Lekko ponad 5% co dało ok 7,5 tys/m2. W sumie w świetle wczesniejszych cen 11-12,5/m2 jest niezle. Podobnie w stosunku do rynku wtórnego. Teraz ceny podobno lekko odbiły w górę, tak mówiła babka u developera. Zobaczymy jak to wyjdzie "w praniu" jesli chodzi o mieszkanie.
PS. Załatali dziury w Bokserskiej wczoraj :), info dla tych jezdzących obok codzienni i uprawiających niebezpieczny slalom między wyrwami :lol:
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Tarik pisze: PS. Załatali dziury w Bokserskiej wczoraj :), info dla tych jezdzących obok codzienni i uprawiających niebezpieczny slalom między wyrwami :lol:
A czy wiesz może jak wygląda kwestia utworzenia ronda przy Bokserskiej/Obrzeżnej? Deweloper twierdzi, że dofinansował budowę w wysokości 2 mln (chyba???) - drogowcy mają coś takiego w ogóle w planach?
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Tarik »

poza informacją, że rzeczywiscie planowane jest przebudowanie skrzyzowania to nic wiecej. Ale chyba dopiero w okolicy zakonczenia inwestycji czyli... nie wiadomo... Bo etapy IV-VI cos nie bardzo idą z kopyta...
Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Tarik »

Wiecie moze jak idzie sprzedaz na III etapie? Bo jakos plany ze strony developera nie znikają, czyli jakby większość była wolna... :roll:
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

To rzeczywiście troche zastanawiające, może nie aktualizują. Zniknęło twoje mieszkanie? Czy nadal jest "wolne na stronie? Na http://www.tabelaofert.pl jednak mieszkań jest coraz mniej prowadzę nawet regularnie statystyki i w chwili obecnej Zostało w I etapie 23/176 mieszkań w II 45/176 i w III 36/162. Czyli z 80% jest sprzedanych :D
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Tak w ogólno podobno III etap ma się "różnić" od I i II. Oby na korzyść :!: Rynek teraz zachęca do przyciśnięcia pasa. Ze strony developera rzecz jasna :roll:
ODPOWIEDZ