Sprzedaż mieszkań

Oddany do użytkowania

Moderator: braern

Tarik
Posty: 10
Rejestracja: 2009.08.02, 17:39

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Tarik »

Mam nadzieje ze różnić sie nie będzie na niekorzyść w stosunku do etapu I. NIe bedzie fontanny czyli juz jest gorzej. Wolałbym aby okładziny były nie jak w etapie II - ciemne blaszane. U mnie ma być taras wyłozony drewnem a w I-szym etapie był gres. Kosztowo to podobno to samo, wiec potwierdzióem ze wole drewno.
pozdr
D
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez braern »

Tarik pisze:NIe bedzie fontanny czyli juz jest gorzej.
Jeżeli miała być taka sama fontanna jak w I etapie .... to raczej lepiej niż gorzej ;)
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Drodzy mieszkańcy nie wiecie może co to za dwa lokale usługowe powstają? Jeden od Obrzeżnej drugi od Bokserskiej? :)
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Jak zima będzie łagodna skończą etap III pod koniec stycznia a do końca listopada zamykają się w środku.
Ostatnio zmieniony 2009.10.01, 15:32 przez Michal K, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

Tak przynajmniej jest w rozplanowaniu robót
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Michal K »

W końcu zwiedziłem dzisiaj swoje nowe mieszkanie! ;)
Biedronka
Posty: 2
Rejestracja: 2010.02.09, 23:04

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez Biedronka »

I jak wrażenia po pierwszych oględzinach wszystko zgodnie z przewidywaniami ?
maly.misio
Posty: 4
Rejestracja: 2011.11.12, 20:23

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez maly.misio »

o jakiej wielkości mieszkaniu piszesz powyżej? powyżej czy niżej 100 m2 ?
Pytam, bo cena z metra oraz negocjacje cenowe zaleza wlasnie od wielkosci mieszkania
maly.misio
Posty: 4
Rejestracja: 2011.11.12, 20:23

Re: Sprzedaż mieszkań

Post przez maly.misio »

Tarik pisze:witam, mnie negocjacje poszły taaaaak sobie, a umowe podpisywałem na początku maja. Lekko ponad 5% co dało ok 7,5 tys/m2. W sumie w świetle wczesniejszych cen 11-12,5/m2 jest niezle. Podobnie w stosunku do rynku wtórnego. Teraz ceny podobno lekko odbiły w górę, tak mówiła babka u developera. Zobaczymy jak to wyjdzie "w praniu" jesli chodzi o mieszkanie.
PS. Załatali dziury w Bokserskiej wczoraj :), info dla tych jezdzących obok codzienni i uprawiających niebezpieczny slalom między wyrwami :lol:
Tarik, o jakiej wielkości mieszkaniu piszesz powyżej? powyżej czy niżej 100 m2 ?
Pytam, bo cena z metra oraz negocjacje cenowe zaleza wlasnie od wielkosci mieszkania
ODPOWIEDZ