Osiedlowe sklepiki

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Kolejna knajpka w okolicy: The Chef House (ul. Obrzeżna, ciąg lokali usługowych osiedla Galeria Park Top).

PS. Wedle znalezionego ogłoszenia o pracę ;-) będzie to restauracja z daniami kuchni międzynarodowej.
alek1997
Posty: 1
Rejestracja: 2016.11.30, 10:26

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez alek1997 »

Witam !

Przeczytałam zasady zamieszczania ogłoszeń i wiem, że są one umieszczane tylko przez mieszkańców i dla mieszkańców, ale spędzam na Obrzeżnej bardzo dużo czasu i można powiedzieć, że trochę mieszkańców już poznałam i czuje się tam prawie jak mieszkaniec.

Moje ogłoszenie dotyczy sklepu warzywniczego przy Obrzeżnej 1F. Ten sklepik to rodzinny biznes, wymarzony przez młodego chłopaka, który wzorując się na swoim tacie, a jego tata na swoim tacie postanowił założyć własny warzywniak. Ta rodzina zajmuje się tym od pokoleń. Od 20 lat prowadzą stoiska na bazarze Szembeka na Grochowie. Ten młody chłopak - Kamil bardzo się bał, że nie podoła czynszowi i wszystkim innym opłatom, ale póki co, nie zapeszając idzie coraz lepiej.

Niedawno przyszedł do nas stały klient, który ( bardzo miło z jego strony dziękujemy :) ) poinformował nas, że wielu mieszkańców jeszcze nie wie o Owocowym Lofcie. Polecił nam właśnie to forum, żebyśmy dali o sobie znak. DAJEMY ! JESTEŚMY I CZEKAMY NA WAS !

Ceny porównywalne do bazarku, który jest niedaleko. Znajdziecie u nas zarówno ekologiczne jak i zwykłe warzywa i owoce również te z dalekich stron, rzadko spotykane. Pełen asortyment kasz, przypraw, bakalii, soków, miodów, przetworów. Jeśli czegoś brakuje proszę dać znać, a w ciągu kilku najbliższych dni się pojawi !

ZAPRASZAMY !!! ---> Otwarci pon-pt. 8.00- 20.00 / sobota 8.00-16.00 / niedziela - odpoczywamy :)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył: Punta Prima zakończyła działalność tak samo jak Optyk, na miejscu którego otwiera się Piekarnia-Cukiernia SPC.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Kolejna restauracja zakończyła działalność na naszym osiedlu: Green Pepper.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Otworzyły się kolejne pralnie:
- Mr Jeff (odbiór i dostawa do domu) od strony ul. Bokserskiej,
- Laundromat (samoobsługowa) od strony ul. Obrzeżnej.

Jeśli ktoś już korzystał, niech podzieli się opinią :-)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył: Punta Prima zakończyła działalność tak samo jak Optyk, na miejscu którego otwiera się Piekarnia-Cukiernia SPC.
...po likwidacji SPC zamienione na kolejną piekarnię - tym razem "Oskroba".
Mr Jeff (odbiór i dostawa do domu) od strony ul. Bokserskiej,
Póki co, tylko informacja o likwidacji.
ODPOWIEDZ