Antena satelitarna

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Antena satelitarna

Post przez olek »

Czy ktos z Was sie dowiadywal czy mozna zainstalowac antene saelitarna na dachu ?
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Antena satetlitarna

Post przez braern »

Rozumiem, że zbiorczą?
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Antena satetlitarna

Post przez olek »

tai i nie... :oops:

Talerz moze byc jeden ale z kilkoma antenami (srodek, nie wiem jak to sie fachowo nazywa) jesli ktos chce miec telewizje z jakiegos innego kraju ktorej nie ma na kablowce np hiszpanska albo francuska
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Antena satetlitarna

Post przez braern »

Zgodnie ze statutem osiedla i zarządzeniem administratora, nie wolno... ale wystarczy popatrzeć ile anten satelitarnych mimo tego zakazu jest zamontowanych.
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Antena satetlitarna

Post przez olek »

chodzi mi o to ze na dachach bylo by to mniej widocwne i bardwiej "znosne"
Zipuphoodie

Re: Antena satetlitarna

Post przez Zipuphoodie »

braern pisze:Zgodnie ze statutem osiedla i zarządzeniem administratora, nie wolno... ale wystarczy popatrzeć ile anten satelitarnych mimo tego zakazu jest zamontowanych.
No właśnie i nasze osiedle przez to wygląda coraz gorzej, jak praskie fawele. A wszystko dlatego, ze niektórzy z mieszkańców nie rozumieją, albo nie chcą? pisanego tekstu.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Antena satetlitarna

Post przez braern »

Skoro Zarządca przymyka oko zamiast reagować, to co się dziwić - wystarczy spojrzeć na osiedle aby zobaczyć, że na ładnym wyglądzie to mało komu już zależy (śmieci, walające się zabawki, rozbite butelki, zdewastowane windy i klatki schodowe.... i tak można by wyliczać i wyliczać).
Zipuphoodie

Re: Antena satetlitarna

Post przez Zipuphoodie »

To niestety prawda! :) Sporym problemem jest to, że wielu lokatorów po prostu wynajmuje mieszkania i tym samym nie szanuje osiedla. Do tego dochodzą niektóre ekipy remontowe, które również biorą udział w dewastacji. Rozpacz, co zrobić! :(
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Antena satetlitarna

Post przez olek »

Nie mozna jakos Zarzadcy zmosic do pardziej efetyznej roboty aby przetrzegac porzadek ?

Co do anteny satelitarnej, to jak by byla na dachu budynku to chyba by nikomu nie przeszkadzalo ?
gdzie.mi.tam.do.nich
Posty: 4
Rejestracja: 2011.11.02, 22:42

Re: Antena satetlitarna

Post przez gdzie.mi.tam.do.nich »

Pewnie jedna by nie przeszkadzała ale chodzi o to, że zaraz pojawią się następne (bo skoro innym wolno to czemu mi nie) i będzie to wygladało mniej więcej tak jak w górniczym familoku na Śląsku...

Ludziska, przepisy i regulaminy są po to by nam życie ułatwiać a nie uprzykrzać.
ODPOWIEDZ