Nowy Monopolowy?

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

sylwia_wawa
Posty: 2
Rejestracja: 2012.10.03, 09:19

Nowy Monopolowy?

Post przez sylwia_wawa »

Znalazłam dzisiaj w skrzynce kolejną uchwałę do głosowania w sprawie najwyraźniej sklepu MONOPOLOWEGO? NA winiarnię mi to nie wygląda... Czy ja się mylę?
Znalazłam też uchwałę w sprawie powiększenia lokalu- zacny pomysł, gratuluję :-))) - takie inicjatywy trzeba wspierać! Szkoda, że ja nie mam takiej możliwości :-(
olek
Posty: 17
Rejestracja: 2011.07.31, 16:58

Re: Nowy Monopolowy?

Post przez olek »

To jest uchwala z Kwietnia : mysle ze ten Pan zrezygnowal bo w tym miejscu jest teraz jaks pracownia architektow wnetrz a kwiaciarnia nadal dziala.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Nowy Monopolowy?

Post przez braern »

sylwia_wawa pisze:(...)Znalazłam też uchwałę w sprawie powiększenia lokalu- zacny pomysł, gratuluję :-))) - takie inicjatywy trzeba wspierać! Szkoda, że ja nie mam takiej możliwości :-(
A mnie zastanawia jedna rzecz... Pan Stasiak złożył wniosek we wrześniu. Jak twierdzi, sam dostarczył karty do głosowania - zatem administrator dostał prawie wszystko na tacy. Dlaczego więc karty te dostaliśmy dopiero po 2 miesiącach? Czy aż tyle trwało zorganizowanie osoby, która te karty wrzuciła nam do skrzynki? A może p. Stasiak sam musiał jeszcze i to zrobić?

Czy to po prostu standardowy czas realizacji administratora? Bo przecież jest w pracy.. nie na wyścigach.
sylwia_wawa
Posty: 2
Rejestracja: 2012.10.03, 09:19

Re: Nowy Monopolowy?

Post przez sylwia_wawa »

We wrześniu??? Przecież to jest przerażające! Jeżeli tempo pracy administratora ma tak rażące opóźnienia to nie chce myśleć, co się zadzieje kiedy nam tu przybędzie mieszkańców i bloków. Choć nie jest wykluczone, że go wstrzymały jakieś procedury... Zna ktoś ustawę o własności lokali?
ODPOWIEDZ