Osiedlowe sklepiki

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

stokrotka
Posty: 4
Rejestracja: 2010.09.27, 13:08

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez stokrotka »

Jestem bardzo często w tym sklepie i robie zakupy i to co teraz czytam to aż oczy wychodzą z orbit...
Po pierwsze osoby KULTURALNE bo takie wypowiadają się tutaj a przy najmniej za takie się uważaj nie obrażają innych osób nazywając je :lampucerami" !!!!!!!!!!!!!!
Po drugie kiedy czytałam ostatnio wpisy mowa była,że jest bardzo bardzo drogo i skąd te ceny a tu czytamy,że lepeij isc do innego sklepu gdzie drożej i dalej to po co pisać wczesniej takie rzeczy.... chyba ktoś nie ma wogóle nic do roboty i woli popisac sobie na forum głupoty, zeby zabić swój czas- taka delikatna rada: lep[iej iść do pracy gdzie parcuje się z ludzm,i a nie przy monitorze w samotności...
Po trzecie: mowa była o menelach nie widziałam ostatnio żadnego... nawet byłam świadkiem gdzie Panie ekspendienki w tym sklepie zwracają baczną uwagę na osoby nie trzeźwe i małolatów co w nocnym się nie pratktykuje...
P.S. Ci "troglodyci" prawdopodobnie budowali PAŃSTWA mieszkania wiec należy im się troszkę szacunku bo oni cięzko pracują fizycznie i niczyja to sprawa jak wykorzystują swój czas po pracy....
pozdrawiam serdecznie
Elinore
Posty: 26
Rejestracja: 2009.03.31, 10:55

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Elinore »

Co do Pani wypowiedzi zgadzam się... można napisać, że się czegoś nie lubi czy coś się nie podoba nie obrażając przy tym nikogo.
gabrynia
Posty: 4
Rejestracja: 2010.09.25, 17:38

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez gabrynia »

ja też popieram całą tę wypowiedź...szacunek i tolerancja to jest podstawa...a długi tego sklepu mnie nie obchodzą i nie powinny obchodzić innych...nikt tu nikomu nie zagląda do kieszeni ...widocznie ten sklep ma jakieś perspektywy bo jak widać daleko mu do bankrudztwa...
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Michal K »

Sklep jest dobry na pewno w kwestii pieczywa lub innych najpotrzebniejszych produktów jak woda, włoszczyzna a także mrożonki. Kiedyś również dobra była wędlina, ale coś się tam popsuło, bo już 3 razy z rzędu mięso było nieświeże, a kupuję tam rzadko.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

gabrynia pisze:a długi tego sklepu mnie nie obchodzą i nie powinny obchodzić innych...
Chyba sąsiadka wprowadziła się naprawdę bardzo niedawno albo zupełnie nie interesuje się tym, co dzieje się na osiedlu.

Mam na myśli zebranie mieszkańców z Zarządcą i przedstawieniem kosztów utrzymania osiedla. Sklep najmuje lokal jak każdy z mieszkańców. Skoro sklep nie płaci czynszu, to my wszyscy płacimy za śmieci które generuje sklep a które trzeba wywieźć, za ciepłą wodę, nieczystości itp. Zarządca i zatrudnione osoby od tego wszystkiego nie pracują za darmo - a tym bardziej nie dokładają do takiego interesu z własnej kieszeni. A kto za to płaci? Wszyscy pozostali mieszkańcy (zarządca coś wspominał o jakichś kredytach na spłatę tego zadłużenia - na pewno nie weźmie takiego kredytu na siebie). Na zebraniu było wyraźnie powiedziane, że największe długi (na ponad 10 tys. z jeżeli dobrze pamiętam ogólnej sumy 60 tys.) ma właśnie Okrąglak - odpowiedź właściciela była rodem z PRL - on nie płaci czynszu bo mieszkańcy u niego nie kupują. Więc dyskusja jest o tym, że nie kupują bo to marny sklep (albo doskonały - zależy kto na jaką obsługę trafi).

Zatem jeżeli chodzi o długi tego sklepu to radzę się zainteresować, aby przy kolejnym rozliczeniu sąsiadka nie dostała dość sporej kwoty do zapłaty jako brakująca kwota która rozkłada się na wszystkich mieszkańców. Między innymi aby coś z tym zrobić została powołana komisja rewizyjna... ale ten temat jest już poruszony w innym wątku więc nie ma co o tym i tutaj pisać...
Zewa
Posty: 17
Rejestracja: 2009.12.23, 14:10

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Zewa »

Co to za dziwny argument: "nie place bo mieszkancy u mnie nie kupuja"?
Po pierwsze jest to sklep ogolnodostepny, z wejsciem od ulicy a nie od zamykanego podworza wylacznie dla mieszkancow, po drugie jak nie kupuja jak kupuja :)

A jesli ktos jest najemca i nie placi tylko generuje koszty to moze nalezaloby go eksmitowac? Czy ktos wie jak sie skonczyla sprawa sądzenia sie z deweloperem o brak dojazdu do sklepu? Zdaje sie ze taka byla.
Malinka14
Posty: 2
Rejestracja: 2010.11.11, 18:55

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Malinka14 »

witam chcialabym wypowiedziec sie na temat sklepu Okraglak ! Ogolnie jest w porzadku troche drogo ale coz to jest jednak maly sklep osiedlowy a nie jakas biedronka ! Najbardziej nie pasuje mi to ze ten sklep jest tak glugo otwarty w weekendy w sobote do godziny 22 to jest stanowczo za dlugo ludzie litosci a co do niedzieli nto juz brak slow do godziny 21 ?? Jejku wspolczuje ludziom ktorzy tam pracuja. Naprawde widac ze szefostwo to sa ludzie pazerni na pieniadze dlatego tych pracownikow tak mecza !! Zastanowcie sie troche ! I podkreslam ze nie tylko jedna osoba ma takie zdanie na ten temat !!
Malinka14
Posty: 2
Rejestracja: 2010.11.11, 18:55

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Malinka14 »

Witam serdecznie. Znow wypowiadam sie na temat sklepu Okraglak !! Bardzo irytuje mnie mnie ten sklep. Ostatnio juz dostrzeglam co jest najgorsze w tym sklepie. Nie ceny , czy nie mila obsluga tylko szefostwo !! Oni przechodza samych siebie stercza pol dnia przy tych przekletych maszynach !! jejku ludzie jaki wy przyklad dajecie... Opanujcie sie. Stoicie nad tymi kasami i pracownikami zeby dali wam pieniadze bo juz nie macie co wrzucic. To jest wrecz zalosne !! Musicie nad tym pomyslec bo to jest naprawde okropne ;/
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez braern »

Czy ktoś miał już przyjemność korzystać z nowej restauracji i cukierni otwartych od strony ul. Obrzeżnej?
Frost
Posty: 2
Rejestracja: 2011.03.23, 18:24

Re: Osiedlowe sklepiki

Post przez Frost »

Witam,

Ja byłem w tej mini-cukierni. Ceny - w zasadzie takie jak wszędzie za ten asortyment. Podobno niezła kawa, ale to trzeba by sprawdzić (tak czy inaczej mają - znowu podobno - własną mieszankę ziaren).

Ogólnie na plus, fajnie byłoby gdyby był tam ogródek.
ODPOWIEDZ