Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez braern »

Witam,

Ogłoszenie, że wkrótce otwarcie zobaczyłem 1 kwietnia... i niestety idąc dziś do pracy zauważyłem, że nadal wisi, więc pewnie to nie prima-aprilis (ale wciąż mam taką nadzieję).
Mam tylko pytanie, czy sytuacja z monopolowym (i chyba wszystkimi pozwoleniami na alkohol) się nie powtarza? Znów dostaliśmy pisma, na których możemy się nie zgodzić, a ogłoszenie o nowym sklepie już istnieje, i właściciel jak widać jest bardzo pewny 'wyników' naszego głosowania.

Dlaczego tylko raz otrzymaliśmy wyniki głosowania - czyżby tylko ten jeden raz był po myśli zarządcy i właściciela sklepu?
M&M
Posty: 2
Rejestracja: 2010.04.06, 21:01

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez M&M »

Witam,

mam pytanie czy te pisma dostali wszyscy, czy tylko pierwszy etap hubertusa? Niestety w drugim etapie takiej kartki z prośbą o głosowanie nie dostaliśmy.

Pozdr
MM
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez braern »

Karty do głosowania dostają tylko lokatorzy będący członkami wspólnoty (a więc posiadający akt notarialny) w chwili rozpoczęcia głosowania.
Ogólnie jeżeli chodzi o winiarnię, to jeszcze głosowania nie było...... to co było dotyczyło Sushi i drugiego monopolowego w budynku I etapu.
THOMAS
Posty: 1
Rejestracja: 2010.04.08, 12:14

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez THOMAS »

Moi Drodzy,
W nawiązaniu do wczorajszego spotkania proszę Was o rozważenie dokładnie spraw dotyczących udzielania zgody na alkohol. Jeden monopolowy juz wystarczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proponuje nie udzielac więcej zgód, bo w sezonie letnim okoliczni menel beda wystawać nocami pod budynkiem.
machnik
Posty: 3
Rejestracja: 2010.04.08, 15:38

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez machnik »

Popieram w całej rozciągłości - alkohol możemy kupić w dowolnym innym miejscu. Nie róbmy z osiedla punktu zbornego dla spragnionych.
wicked
Posty: 2
Rejestracja: 2010.04.08, 18:42

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez wicked »

Do mnie karta do glosowania nie dotarla - etap 1, mam akt notarialny...
O co chodzi?
mieszkaniec
Posty: 11
Rejestracja: 2009.11.20, 16:40

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez mieszkaniec »

chodzi o to ,że ja mam akt, we wspólnocie jestem od początku a zawiadomienie o sklepie było jedno( słownie jedno). Podsumowując: na kilka sklepów (w tym 2 monopolowe)i 1 zawiadomienie.
Wnoski: ktoś robi nas w przysłowiowego konia- zarządca zawsze może powiedzieć,ze mieszkańcy nie oddali głosów(mniej kart , mniej głosów, szansa na nowy sklep 'muzyczny").
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez braern »

Czy ktoś dostał kartę do głosowania w sprawie sprzedaży w tamtym miejscu alkoholu (czy też wino to nie alkohol dla Zarządcy)?
Ekipa wykończeniowa już prawie kończy lokal... a kartek do głosowania ani widu ani słychu.... za to pewnie zarządca na Karaibach za kolejną łapówę.....
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez pawek4 »

Ja nic nie dostałem, moi sasiedzi (w bloku II) tez nie.
kow
Posty: 17
Rejestracja: 2010.10.01, 20:46

Re: Winiarnia od ul. Obrzeżnej

Post przez kow »

kurczę, ludzie, to tylko winiarnia... nie wrzucajcie do jednego worka sklepu monopolowego i winiarni. zresztą wystrój tego miejsca wskazuje, że lokal dla tych, których tak się obawiacie, będzie raczej cenowo i mentalnie niedostępny...
ODPOWIEDZ