Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

Izabela
Posty: 12
Rejestracja: 2009.06.30, 20:06

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez Izabela »

OkoCyklopa pisze:Albo ktoś z nas naoglądał się z dużo tvn24, albo we czwartek bylśmy w różnych Warszawach :)) To nie był szczególnie nietypowy deszczcz, z którym system drenażowy - o ile zostałby zamontowany - bez trudu by sobie poradził. I nie jest to zapewniam Cię kwestia wyrośniętej trawy, bo przy 15centymetrowej grubości nawierzchni/ziemi, nawet deszcz padający na łany zboża nie byłby w stanie wsiąknąć. Proponuję, byście poszukali sobie bardziej adekwatnych benchmarkwó - wilanów, marina, czy osiedla przy polach mokotowskich - trochę inny standard dbałości o czystość, zieleń, inny poziom wykonania. Ale oczywiście - kwestia punktu odniesienia. Niektórym przyjezdnym wystarcza, że zamieszkali w stolicy... ;)
No ja im się nie dziwię. Nie wiem czy potrafisz zrozumieć dramat przeniesienia się z małego miasta do stolicy. Zdaje się, że to nic prostego. Ja jestem ze stolicy, ale ludzie, co to za stolica... nie ma o czym mówić.

Nie powinieneś mówić takich rzeczy. Prostaco zabrzmiało.
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez Michal K »

Czy jest gdzieś tam w pobliżu osiedla apteka? Dobrze by było jak by zrobili jakąś w budynku.
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez Michal K »

Stolica stolicą, ale punkt taki dziwaczny. Na granicy Ursynowsko-mokotowskiej. No i plan zagospodarowania przestrzennego to wielka biała plama. :x
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez braern »

Ciekawe czy właściciel knajpki na dole od strony ul. Bokserskiej wiedział, że obok niego będzie dentysta - jesz sobie romantyczną kolację z ukochaną, księżyc, gwiazdy na niebie.. a obok jęki torturowanych :lol:
Izabela
Posty: 12
Rejestracja: 2009.06.30, 20:06

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez Izabela »

Ochrona jest nieszczelna. Wczoraj widziałam jak przebiegł kot.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez braern »

Oby nie czarny bo wtedy to w ogóle nasze osiedle zostanie już przeklęte na wieki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Izabela
Posty: 12
Rejestracja: 2009.06.30, 20:06

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez Izabela »

Niestety był czarny. Gdzie zgłasza się takie rzeczy?
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez braern »

Chyba do użytkownika 'OkoCyklopa' - ostatnio go tutaj nie widać, miejmy nadzieję, że się nie wyprowadził skoro osiedle takie złe ;)

Coś mam wrażenie, że totalny brak humoru zrujnuje nas do cna :D
andrzej.pl
Posty: 8
Rejestracja: 2009.07.27, 11:46

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez andrzej.pl »

Michał K pisze:Czy jest gdzieś tam w pobliżu osiedla apteka? Dobrze by było jak by zrobili jakąś w budynku.
pewnie juz znalazles

w blaszaku duzym w kinem jest apteka i w wiezowcu tym duzym przy rzymowskiego
andrzej.pl
Posty: 8
Rejestracja: 2009.07.27, 11:46

Re: Forum mieszkańców osiedla 'Hubertus'

Post przez andrzej.pl »

Izabela pisze:Niestety był czarny. Gdzie zgłasza się takie rzeczy?
matko bosko czestochosko ......czarny ......niepilnowany ......przebiegl .....ja widzialem lustro zbite ......to juz pewnie ponad 7 lat nieszczesc
ODPOWIEDZ