zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Post przez geni »

Jestem zgłoszony także do komisji rewizyjnej. Nie dostałem żadnej do dziś informacji o wynikach głosowania a takze brak jest incjatywy administratora w sprawie zebrania tej komisji. Nie ma innej chyba drogi z racji braku nazwisk i kontatu z innymi ew. członkami. Kuriozalne jest to, że trwa to ponad pół roku i cisza. Rzeczywiście przypomina to czasy PRLu...Czy możę ktoś ma wiedzę co z wynikami głosowania i jakie osoby zostały tam finalnie wybrane? :shock:
koziororzec
Posty: 5
Rejestracja: 2009.11.25, 10:20

Re: zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Post przez koziororzec »

Imienna lista członków komisji rewizyjnej powinna znajdować się w protokole z ostatniego spotkania wspólnoty, na którym komisja ta została powołana.
Moim zdaniem, jako wybrany członek komisji może Pan zrobić wgląd do protokołu (administrator powinien wysłać skan dokumentu na maila). Lista osób-członków komisji rewizyjnej (za ich zgodą oczywiście) powinna być dostępna właściwie dla wszystkich mieszkańców osiedla. Co forumowicze sądzą o zapytaniu administratora o wywieszenie takiej listy w gablotkach na klatkach? to jeden z pomysłów dot. usprawnienia funkcjonowania wspólnoty.
pozdrawiam w ten paskudny deszczowy poniedziałkowy poranek. 8-)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Post przez braern »

geni pisze:Jestem zgłoszony także do komisji rewizyjnej. Nie dostałem żadnej do dziś informacji o wynikach głosowania a takze brak jest incjatywy administratora w sprawie zebrania tej komisji. Nie ma innej chyba drogi z racji braku nazwisk i kontatu z innymi ew. członkami. Kuriozalne jest to, że trwa to ponad pół roku i cisza. Rzeczywiście przypomina to czasy PRLu...Czy możę ktoś ma wiedzę co z wynikami głosowania i jakie osoby zostały tam finalnie wybrane? :shock:
Gratuluję wybrania do Komisji Rewizyjnej.. a teraz przejdźmy do konkretów ;)

Czy poza wynikami głosowania zarządca coś Wam zaproponował? Wspólne spotkanie, przejrzenie umów, itp.?
Czy jako komisja rewizyjna możecie sprawdzić dlaczego aż tyle miesięcy (od maja) trwało jej powołanie?
Czy macie możliwość wglądu do wszystkich spraw prowadzonych przez zarządcę, i czy macie jakiś wpływ na to co on robi?

Bardzo trudna robota przed Wami, ale mam wrażenie, że od tego zależy przyszłość osiedla :?

PS. Czy jako Komisja Rewizyjna możecie zorganizować jakieś zebranie Zarządcy i wszystkich mieszkańców osiedla? Trochę byśmy mu nawtykali za te wszystkie niedotrzymane obietnice :evil:
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Post przez geni »

Witam,
dostaliśmy (przynajmniej do mnie doszła) uchwałę o wyborze 4 osobowej Komisji Rewizyjnej. Wystąpiłęm do Administratora o zwołanie naszej KR w możliwie szybkim trybie abysmy sie ukonstytuowali. Jak tylko do tego dojdzie, mam nadzieję, uruchomimy zakładkę w forum dot. priorytetów oraz wniosków mieszkańców, tak abyśmy mogli zacząć nasza kadencję od zbudowania planu działania.
pzdr
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: zaskarżenie uchwał w sprawie alkoholi

Post przez braern »

Z uruchomieniem dodatkowych zakładek nie będzie żadnego problemu - mówisz i masz ;)

Czy był jakiś odzew od Zarządcy na Twoją prośbę?
ODPOWIEDZ