Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

PhenoMeneLik
Posty: 2
Rejestracja: 2010.07.16, 17:04

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez PhenoMeneLik »

31.03.2011 (środa) o 18.30 w Adgar Plaza (tam gdzie rok temu) Postępu 17A sala BC.

Do zobaczenia :)
Zipuphoodie

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Zipuphoodie »

Jest tylko jeden problem, bo 31 to jest czwartek, a nie środa ;)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

Hmmm.... ja też mam podane, że zebranie jest w środę 31... czyżby kolejny "genialny" przekręt naszego zarządcy aby na zebraniu nikogo nie było poza jego świtą?
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez pawek4 »

braern pisze:czyżby kolejny "genialny" przekręt naszego zarządcy aby na zebraniu nikogo nie było poza jego świtą?
bez przesady, nie należy w każdym kroku szukać podstępu. Poza tym na klatce jest ogloszenie w ktorym wszystko jest prawidlowo napisane.
Szymon Cieciwa
Posty: 4
Rejestracja: 2011.03.31, 20:44

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Szymon Cieciwa »

Witam,
Czy ktoś z Was ma prawa do założenia nowego tematu na stronie głównej forum ?
Ni mniej ni więcej szukam moderatora/administratora tego forum.

Na dzisiejszym spotkaniu wspólnoty poproszono mnie o rozesłanie listy mailingowej oraz o założenie wątku na forum :)

pozdrawiam,
Szymon
Zipuphoodie

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Zipuphoodie »

Ekstra, ze dziś aż tyle udało się załatwić na zebraniu. ;)

Super też ten gość co cały czas wylewał jakieś niemerytoryczne żale i przyszedł z planem "pokłócę się z zarządcą". No brawo. Więcej takich ludzi i takich kreatywnych zebrań. 8-)
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Michal K »

No dokładnie, szukanie dziury w całym, czepianie się o szczegóły. Nie zmienia to jednak faktu, że anulowanie spotkania było wynikiem wspólnego głosowania.
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Michal K »

Dobrze by było jakby przyszłe spotkania były organizowane na terenie osiedla zakładając, że będzie to możliwe w przyszłości w części biurowej w IV etapie.
Zipuphoodie

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez Zipuphoodie »

Ja miałem wrażenie, że "Pan Pieniacz" tak skołował ludzi, że oni nie bardzo wiedzieli za czym podnoszą rękę. A konsekwencje były takie, że 4 tysiące - jak się okazało za salę - poszły przez to w błoto. Nie mówiąc o czasie, który wszyscy straciliśmy. To dość smutne!
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

Szymon Cieciwa pisze:Witam,
Czy ktoś z Was ma prawa do założenia nowego tematu na stronie głównej forum ?
Ni mniej ni więcej szukam moderatora/administratora tego forum.

Na dzisiejszym spotkaniu wspólnoty poproszono mnie o rozesłanie listy mailingowej oraz o założenie wątku na forum :)

pozdrawiam,
Szymon
Wszelkie tego typu sprawy proszę kierować do mnie. Odezwę się poprzez PW/mail aby ustalić szczegóły - tutaj chciałbym jedynie ponownie wspomnieć, że forum w żaden sposób nie jest związane z deweloperem, nie jest przez niego sponsorowane, utrzymywane, itp. , itd.

Jeżeli osoby z Komisji Rewizyjnej są zainteresowane, mogą otrzymać uprawnienia moderatora, aby same mogły zakładać wymagane i potrzebne tematy.
ODPOWIEDZ