Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

magnicha
Posty: 4
Rejestracja: 2010.01.08, 13:56

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez magnicha »

Zarądca wspominał, że kolejne spotkanie odbędzie się pod koniec kwietnia - jest to ważne dla przyjęcia lub odrzucenia sprawozdania finansowego, planu na kolejny rok oraz udzielenia mu absolutorium. Kolejne (nasze-nieformalne) spotkanie ma się odbyć w przyszłym tygodniu po tym jak jeden z członkow KR przejrzy dokumentacje załączoną do sprawozdania finansowego (z tego co wiem to pan Robert mial się spotkać w tej sprawie z Zarządcą dzisiaj przed południem). Do tego czasu KR powinna mieć ustalone stanowisko w sprawie w/w sprawozdania i planu finansowego. Pan Rafał zaoferował również, nie wiem czy podtrzymuje to stanowisko, ze udostępni nam na to spotkanie swoją salę (gdzies przy bokserskiej)
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

Czy jest szansa, aby stanowisko KR znalazło się na niniejszym forum?
I czy nieformalne spotkanie jest otwarte dla pozostałych mieszkańców?
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez geni »

Koniec kwietnia to fatalny termin dla nas na spotkanie a dobry dla dewelopera ze wzgledu na frekwencję, proponuje zrobić to po 3 maja.
pzdr
magnicha
Posty: 4
Rejestracja: 2010.01.08, 13:56

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez magnicha »

podane są dwie daty spotkania - jutro o 19 lub w sobotę o 11. Poropozycje padły dzisiaj w mailingu pomiedzy mieszkańcami do uzgodnienia jeden z tych terminów. Myślę że nie ma przeszkód aby każdy zainteresowany mieszkaniec mógł wziąć w spotkaniu udział
PrzemekM
Posty: 3
Rejestracja: 2011.04.01, 10:16

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez PrzemekM »

Witam,

Odnosnie terminu spotkania nieformalnego.

Ostateczy termin - poniedzialek 11.04.2011 o godzinie 19.

Miejsce: Biurowiec firmy Bols / Bokserska 66 A.

Forma spotkania jest OTWARTA - moze przyjsc kazdy kto ma ochote porozmawiac wspolnie o naszym osiedlu, kazdy komu los naszej inwestycji nie jest obojetny ;) Mozna pozbierac sasiadow/ informowac o inicjatywie.

Pozdr,
Przemek
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie kolejne Zebranie Wspólnoty?

Komisja Rewizyjna ustaliła/zaproponowała termin na 12.05 - ale w skrzynkach informacji brak, więc pewnie Zarządca termin zmienił , tylko czy ktoś wie na jaki? :|

PS. Trochę słabo idzie to "mobilizowanie" sił na kolejne skoro nic nie wiadomo a KR się nie odzywa :(
alunakim
Posty: 3
Rejestracja: 2011.03.06, 12:45

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez alunakim »

Tez chcialabym wiedziec na jakim etapie sa uzgodnienia. Brakuje mi informacji i mozliwosci kontaktu z czlonkami Komisji Rewizyjnej (jesli byly gdzies te dane udostepnione, to bede wdzieczna za podpowiedz gdzie moge je znalezc). W innych wspolnotach namiary zarzadu np. e-maile sa udostepnione czlonkom wspolnoty. Moze jakis temat na tym forum do kontaktu z KR i jednoczesnie 'tablica informacyjna' daloby sie zalozyc. Jesli juz cos takiego jest to prosze o wskazanie gdzie taka skrzynke kontaktowa moge znalezc.
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

"Skrzynka kontaktowa" znajduje się w sklepie Okrąglak przy wejściu (czerwone pudełko po butach odpowiednio opisane). Można zapisać się do listy mailingowej KR poprzez wypełnienie ulotki/formularza otrzymanej swego czasu poprzez skrzynkę pocztową, i zaniesienie do w/w sklepu.

Odnośnie kontaktu via forum (co powinno być prostsze), to prace nad tym trwają.
geni
Posty: 16
Rejestracja: 2009.11.15, 20:14

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez geni »

Kontakt do mnie (jestem członkiem KR) to lh65@tlen.pl.
Pracujemy nad spotkaniem Wspólnoty, termin raczej w poł czerwca, trzeba to przygotować.
pzdr
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Chyba czas na kolejne Zebranie Wspólnoty

Post przez braern »

Kolejne (oficjalne) zebranie wspólnoty z zarządcą (wedle informacji od KR): 15.06.2011, godz. 18:30, najprawdopodobniej ta sama lokalizacja co ostatnio.
ODPOWIEDZ