czy kupić ?

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

elemelek
Posty: 1
Rejestracja: 2010.09.11, 07:44

czy kupić ?

Post przez elemelek »

Jestem już jedną nogą na osiedlu - w przyszłym tygodniu podpisuję umowę :)
Mam do Was pytanie. Czy kupując mieszkanie ponownie wybralibyście Hubertusa?

Ile kosztuje realne utrzymanie mnieszkania (bez mediow oczywiście) z windami, funduszem remontowym itp.
Pozdrawiam
Michal K
Posty: 73
Rejestracja: 2009.06.14, 17:17

Re: czy kupić ?

Post przez Michal K »

Trudno mi powiedzieć, nie wprowadziłem się jeszcze. Na pewno kupiłbym jednak mniejsze mieszkanie 2 pokojowe, nie 3. Deweloper jest bardzo w porządku. Miła atmosfera, łatwo z nim o kontakt, zawsze służą radą, szybko podpisuje się akty notarialne.

Teraz na pewno bardziej bym się wachał pomiędzy Nowymi Bielanami, a Giełdową, bo przy metrze.
Hubertus jednak też ma swoje plusy i w sumie nie żałuję, okolica coraz bardziej zyskuje. Będzie się budowała Mozaika, Daimond Apartments, a teraz... Ronson. Też budynki na przeciwko są odnawiane. Szkoda tylko tego monopolowego, bo naprawdę, to trochę zgrzyt, że powstał w takim miejscu.
Na razie 419 zł- ale teraz tam jeszcze nie mieszkamy
sluzew
Posty: 20
Rejestracja: 2010.02.24, 09:39

Re: czy kupić ?

Post przez sluzew »

Ja raczej poszukałbym spokojniejszej okolicy (szczególnie chodzi mi o hałas z lotniska).

Koszty utrzymania miejszkania 3 pokojowego ok. 700 PLN.
pawek4
Posty: 37
Rejestracja: 2009.04.10, 21:34

Re: czy kupić ?

Post przez pawek4 »

A ja uwazam ze okolica jest bardzo spokojna. Mam okna wychodzace w strone lotniska i wogole mi to nie przeszkadza. Bardziej by mnie denerwowaly krzyczace dzieci, ruchliwa ulica, tramwaje czy jezdzace tiry. Ale wybralem mieszakanie w miescie (nawet relatywnie blisko centrum), tak wiec nie narzekam na halas.
ODPOWIEDZ