Do właścicieli czworonogów!

Nic o nas bez nas :)

Moderator: braern

Tariq
Posty: 15
Rejestracja: 2010.10.01, 10:50

Re: Do właścicieli czworonogów!

Post przez Tariq »

pewnie ze nie ma dramatu :) ale prosze wziac pod uwage ze zasiedlenie jest moze w 20-30%. Wystarczy spojrzec na II czy III ile swiateł wieczorem sie swieci. Bardziej chodziło mi o to aby zapobiegac a nie dramatyzowac potem :).
Słupki widze i donice pojawią sie pewnie prawie we wszystkich podjazdach. Samodomykacz powinien byc i nie rozumiem dlaczego go nie ma we wszystkich bramkach. Brama sie otwiera zdalnie, ale ochrony nie ma 24/24 wiec nie widze zysku :)
Klatki sprzatane są niemal codziennie wiec pewnie ktoś juz sprzątnął :)
Ludzie są różni i o tym rozmawiamy. Pewnie ze moze byc gorzej.
A propos nagabywania to ja bylem 3krotnie, ale moze takie mam "szczescie". Teraz zimno to i nie siedzą na zewnatrz, ale latem były "procesje". W sumie tyle :D
braern
Moderator
Posty: 286
Rejestracja: 2009.03.30, 21:49

Re: Do właścicieli czworonogów!

Post przez braern »

Zewa pisze:Dzis wychodzilam z klatki V
Sprawa dotyczyła klatki schodowej 'wewnętrznej' - nie klatki z wejściem do budynku.
Zewa pisze: (...)a teraz maja slupki zeby ludzie na chodnik im nie wjezdzali ...
Pociesz się tym, że słupki są tylko z jednej strony - no a Polak przecież potrafi - ile tam wytrzymali bez parkowania, jeden dzień? Teraz po prostu wjeżdżają od drugiej strony - zwykłe prostactwo i tyle :(

To też tyle w temacie psów ;)
dea
Posty: 2
Rejestracja: 2011.09.28, 21:08

Re: Do właścicieli czworonogów!

Post przez dea »

A ja widziałam, że nasz pan z administracji w ogóle nie reaguje, gdy na jego oczach właściciel psa pozwala, by ten załatwił się na dziedzińcu. Szedł tuż za i po prostu to zignorował. :shock:
ODPOWIEDZ